WebPerfect Multi

WebPerfect Multi je řešení, určené pro snadnou správu vícero mikrostránek. Z jediného administračního rozhraní (dále správce) umožňuje spravovat více webů (dále zrcadel) na různých IP adresách. Můžete si tak snadno vytvořit až 15 miniwebů na různých IP adresách. Celkový počet webů je možné navýšit i nad 15.

Hlavní výhoda WebPerfect Multi spočívá v tom, že všechny weby se spravují z jedné administrace.

Balíček v základní variantě obsahuje vytvoření webhostingu na našem serveru pro 5, 10 nebo 15 domén a na různých IP adresách.

Jak to funguje

Podle zvoleného tarifu se u nás zřídí kromě správce i webhostingový účet obsahující 5, 10 nebo 15 webů, každý na jiné IP adrese. Máme i řešení, které umožňuje ze správce spravovat další weby, umístěné na cizích serverech.

Ke každé doméně může být též zřízena jedna emailová adresa.

Vzhled

Můžete použít některou z našich kvalitních předdefinovaných šablon. Tyto šablony umožňují definovat vlastní záhlaví, zápatí, pozadí a logo.

Pokud si přejete aplikovat vlastní design, stačí na zrcadle vytvořit vlastní stylopis a grafiku.

Funkcionalita správce

Funkcionalita správce je na úrovni produktu WebPerfect Mini. Funkcionalitu budeme nadále rozřišovat o prvky vyšších verzí WebPerfect, v závislosti na požadavcích uživatelů. Ve stávající verzi umožňuje vytvořit strukturu stránek. Tyto stránky editovat prostřednictvím wysiwyg editoru. Vkládat obrázky do textu. Umožňuje také odděleně definovat fotogalerie, které je potom možné přiřadit k libovolné stránce. Fotogalerie fungují napříč weby. Takže je možno jednu fotogalerii vložit na více webů.

Správce dále umožňuje vytvářet další zrcadla a nahrávat na ně kešovací modul (aplikaci pro zrcadlení). Počet vytvořených webů je omezen tarifem. Na cizích serverech je vždy možné vytvořit stejný počet webů, jaký tarif zahrnuje na našem serveru. Pokud například zvolíte tarif Multi 10, pak je Vám zřízeno 10 hostingů se zrcadly s různými IP na našich serverech. A dále si můžete vytvořit až 10 zrcadel, která budete hostovat jinde. Například na freehostigu, čímž získáte další IP zdarma.

Ceník


 

Multi 5

Multi 10

Multi 15

Počet zrcadel u nás

5

10

15

Počet zrcadel jinde

5

10

15

Cena za rok* bez DPH

4 495 Kč

8 490 Kč

11 985 Kč

* Cena za rok zahrnuje klasický webhostingový účet pro příslušný počet domén, včetně řídícího panelu a možností zřízování a správy emailových účtů, ftp účtů ap. Nezahrnuje však registrační ani prodlužovací poplatky za domény.

Objednávka

Výběr služby
Adresa a fakturační údaje
Kontaktní osoba

 

Kontakt

weto.cz webdesign

Netušilova 7
796 01 Prostějov

tel.: 604 574 527
email: info@weto.cz

Web jako je tento

Chtěli byste web jako je tento?

Můžete ho mít!
Jen za 4 900 Kč

Jedná se o variantu Standard, se šablonovou grafikou. Web je plně validní, použitelný, přístupný a responzivní.